تبلیغ کننده


انواع تبلیغات اینترنتی

متنوع‌ترین خدمات تبلیغات اینترنتی در تپ کلیک

تبلیغات کلیکی 1
تبلیغات بنری و کلیکی تحت وب

یکی از روش های تبلیغاتی که بسیار دیده میشود، تبلیغات بنری است. تبلیغات بنری روشی موثر در برند سازی میباشد. زمانی که شما هدفگذاری موضوعی را انجام دادید و تبلیغات خود را در سایت های مرتبط و پر بازدید قرار دادید، حتی اگر مخاطب بر روی تبلیغ شما کلیک نکند، اما با نام کسب و کار شما آشنا و برند شما برای مخاطبین " نام آشنا " میشود. اگر در فکر گذاشتن ایوینت(رویداد) هستید و میخواهید مخاطبینتان را از خبری مطلع سازید، پیشنهاد ما تبلیغات بنری میباشد. چون در بازه زمانی کوتاهی مخاطبین زیادی را جذب میکند و قیمت مناسبی هم دارد.

تبلیغات درون اپلیکیشنی

واقعیت این است که امروزه بیشتر وقت مردم در موبایلشان و گردش در اپلیکیشن های مختلف میگذرد. بیش از 10000 اپلیکیشن فعال فارسی وجود دارد که بستر به شدت مناسبی برای تبلیغات شماست. تبلیغات درون اپلیکیشنی به شما این فرصت را میدهد تا با هویت بصری مناسب کسب و کار خودتان را به مخاطبینتان آشنا کنید. این تبلیغات امکان انواع هدفگذاری ها را به شما میدهد. با هدفگذاری های مختلف، بهترین نتیجه را میگیرید

تبلیغات کلیکی2
تبلیغات کلیکی3
تبلیغات ویدئویی

اگر فقط محتوای ویدیویی دارید، این امکان به شما داده میشود که از آن به مناسبترین روش استفاده کنید. تبلیغاتی که امکان صداگذاری و تصاویر متحرک را دارد، بهترین نوع اثرگذاری در مخاطب را دارد. تبلیغات ویدیو یی با کمترین زمان ، بهترین تاثیرگذاری را دارد. اگر به دنبال روش تبلیغاتی هستید که با هزینه کم بهترین نتیجه را بگیرید، این روش با صرفه ای است.