بهترین صفحات فرود: نهایت کاربر محوری در صفحه فرود Shopify


بهترین صفحات فرود: نهایت کاربر محوری در صفحه فرود Shopify
26
تیر
1396
بازدید : 301
بهترین صفحات فرود: نهایت کاربر محوری در صفحه فرود Shopify

Shopify یک پلتفورم کانادایی برای طراحی و راه‌اندازی فروشگاه‌های آنلاین است و بیشتر برای کسب‌وکارهای نوپایی عرضه شده که می‌خواهند با حداقل هزینه، فروشگاه خود را راه‌اندازی کنند. در یکی از مطالب قبلی بلاگ‌اد عنوان کردیم که در کمپین‌های تبلیغاتی، صفحات فرود از اهمیت بسیاری برخوردارند. در ادامه به بررسی یکی از صفحات فرود Shopify می‌پردازیم که در آن بیشتر روی کاربر محوری تمرکز شده‌است.

 

Shopify سرویسی است که برای آسان‌سازی طراحی فروشگاه‌های آنلاین راه‌اندازی شده و سعی کرده که اصل آسان بودن را هم در صفحات فرودش لحاظ کند. همان طور که در زیر قابل مشاهده است، Shopify صفحه فرودش را خیلی ساده نگه داشته و سعی کرده تمام اطلاعاتی که برای مخاطبانش ضروری است را به آنها منتقل کند.

 

shopify

در این صفحه فرود به جای اینکه محتوا به صورت پاراگراف‌های طولانی آورده شوند، تمام موارد ضروری به صورت موردی عنوان شده‌اند و فقط روی ارزش‌های منحصر به فردی تمرکز شده که Shopify ارائه می‌دهد. البته این صفحه فورد برای افرادی طراحی شده که می‌خواهند نسخه آزمایشی را تست کرده و پس از تجربه‌ای ۱۴ روزه، تصمیمی برای خرید محصول نهایی بگیرند.

 

یکی از دلایلی که این صفحه فرود توانسته نرخ‌تبدیل بالایی از خود به جای بگذارد این است که کادرهای دریافت اطلاعات موجود در فرم داخل صفحه فرود Shopify بسیار کم هستند و مخاطب سریعا می‌تواند برای ساخت نسخه آزمایشی فروشگاه آنلاین خود اقدام کنند. بر اساس تست‌هایی که روی فرم‌های ثبت‌نام صورت گرفته، هر چه قدر تعداد کادرهای دریافت اطلاعات کمتر باشد، فرم بازخورد بهتری از خود به جا می‌گذارد. به همین دلیل است که طراحان صفحات فرود ترجیح می‌دهند که حداقل اطلاعات لازم را از مخاطب دریافت کنند.

 

یکی دیگر از مورادی که در این صفحه فرود  باعث افزایش نرخ تبدیل شده، آوردن ویدئو برای انتقال اطلاعات به حساب می‌آید. زیرا در حال حاضر افراد بیشتر به محتوای تصویری علاقه نشان می‌دهند و کمتر به نوشته‌ها توجه می‌کنند.

 

این صفحه فرود آنقدر ساده است که به راحتی می‌تواند مخاطب را درگیر پروسه مورد نظر Shopify کند. استفاده از فرم ثبت‌نام خلاصه، آوردن ویدئو و عنوان کردن مزایای محصول، مواردی هستند که باعث شده‌اند که این صفحه فرود عملکرد چشمگیری داشته باشد و به یک نمونه موفق تبدیل گردد.

بر چسب ها

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما به کسی نمایش داده نخواهد شد . تمام فیلدهای ستاره دار را پر کنید.