تعرفه تبلیغات


تعرفه‌های تبلیغات

ما بودجه و هزینه کمپین تبلیغاتی شما را مدیریت می کنیم

برای راحتی آگهی‌دهندگان، بسته‌هایی به صورت پیش‌فرض طراحی شده‌است. ما با بررسی کمپین‌های مختلف به این نتیجه رسیده‌ایم که شروع تبلیغات اینترنتی با بودجه‌ای کمتر از ۳۰۰ هزار تومان نمی‌تواند اثربخش باشد و از طرفی هم بازخورد‌های مناسب برای تحلیل موفقیت کمپین را در اختیار شما قرار نمی‌دهد. اما اگر می‌خواهید با پلتفرم و عملکرد تپ کلیک آشنا شوید، هیچ نگرانی وجود ندارد؛ شما می‌توانید کمپین خود را با هماهنگی بخش ارتباط با مشتری با بودجه‌ای کمتر ۳۰۰ هزار تومان هم شارژ کنید.

قیمت کلیک‌ ها

ما تبلیغات شما را در سایت‌های مختلف و در سایزهای مختلف نمایش می‌دهیم. شما تنها زمانی هزینه‌ای پرداخت می‌کنید که روی تبلیع شما کلیک شود. همچنین باید بدانید، در تبلیغات کلیکی نمایش تبلیغ‌هایتان یا مدت زمان کمپین برایتان هزینه‌ای دربر نخواهد داشت. هزینه‌ی هر کلیک روی تبلیغات شما می‌تواند بر اساس انتخاب هدفمندی‌های مختلف، متفاوت باشد. قیمت انواع کلیک‌ها را می‌توانید در جدول زیر مشاهده کنید: (قیمت کلیک‌ها در پنل کاربری‌ نیز قابل دسترس است؛ با ورود به بخش کمپین‌های من و بخش انتخاب هدفمندی‌ها، می‌توانید با انتخاب هدفمندی‌های مختلف قیمت، کلیک خود را مشاهده کنید)

نحوه‌ نمایش متنی عادی موبایلی ویدئویی بازه زمانی سیستم‌عامل
قیمت هر کلیک برای هر IP 100 تومان 120 تومان 120 تومان 200 تومان 20 تومان 40 تا 50 تومان
نحوه‌ نمایش مدل گوشی موضوعی جغرافیایی اپراتور دستگاه
قیمت هر کلیک برای هر IP 30 تا 50 تومان 20 تا 60 تومان 30 تا 40 تومان 30 تا 40 تومان 50 تا 60 تومان

همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

با در نظر گرفتن تمام جوانب کسب‌ و کار و اعمال دانش دیجیتال خود بر روی روش‌های بازاریابی نوین ، دستیابی برندتان به موفقیت دیگر یك رویا نیست.جذب ترافیک هدفمند نیازمند یک مدیریت تخصصی است. حفظ مشتری و جلب توجه و وفاداری آن برای ادامه كسب و كار امری حیاتی است. ما با در نظر گرفتن اهداف کسب‌وکار، مخاطبان و بودجه‌ای كه تعیین کرده‌اید؛ شما را در ساخت و مدیریت کمپین های تبلیغات ‌کلیکی موفق و اثر‌بخش یاری می‌کنیم.

ما تیمی متشکل از افراد متخصص داریم که علاقه‌ی شدیدی به تکنولوژی روز بین همه‌ی ما وجود دارد، کار تیمی را خوب می‌شناسیم و برای داشتن بهترین تیم، را بر پایه اصول شش گانه رشد، مشتری محوری، شفافیت، احترام، گسترش دانش، توجه و تعهد به مسئولیت‌های اجتماعی گسترش دادیم.

ساخت کمپین